Menu

Dorota Bondaruk, Biuro rachunkowe DBP Advisors, Aleja Wilanowska 105 lok 17, 02-765 Warszawa
Chcesz zapytać o ofertę dla swojej firmy? Zadzwoń tel. stacjonarny +48 22 188 177 0 , tel. komórkowy  +48 604 08 77 44 bądź napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

O nas

Serdecznie witamy na stronie DBP Advisors Sp. z o.o..

DBP Advisors jest profesjonalną organizacją zrzeszającą księgowych, specjalistów do spraw kadr i płac posiadającą swoją siedzibę w Warszawie -stolicy Polski. Świadczymy kompleksowe usługi związane z obsługą księgową oraz kadrowo-płacową dla klientów od małych lokalnych firm polskich do dużych zagranicznych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w Polsce.

Spółka DBP Advisors została założona przeze mnie, Dorotę Bondaruk licencjonowaną księgową z ponad 20–letnim doświadczeniem zawodowym.

Jeżeli szukasz księgowego, który zapewni Ci księgową obsługę oraz będzie prezentował Ci finansowy obraz Spółki niezbędny do podejmowania decyzji biznesowych?
Jeżeli potrzebujesz kompleksowej obsługi spraw pracowniczych?
Jeżeli szukasz wsparcia przy tworzeniu Spółki?

DBP Advisors jest właśnie partnerem, którego szukasz.

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz podjęciem współpracy z nami. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem,

Dorota Bondaruk

 

The Best betting exchange Bonus BetFair
Reviw on bokmaker Number 1 in uk ArtBetting.net William Hill best bookies
Themes Download - Bigtheme.net
UK Betting sites